Denní lázně-kvalitní služby za přijatelné ceny

Rádi byste udělali něco pro své zdraví a pohodu, ale nemáte čas odjet do lázní? Pracujete dlouho a po náročných dnech máte potřebu relaxace a regenerace dostupné hned a na dosah ruky?

V naší provozovně můžete využít profesionální lázeňské procedury- balneoterapi,fyzioterapii v kombinaci s čínskou medicínou a mnohé další alternativní tradiční i moderní techniky péče spa a wellness , aniž byste museli řešit ubytování v lázních.

Přijdte si vybrat z naší široké nabídky služeb a uvidíte, že se k nám budete vždy rádi vracet.

Máme vlastní parkoviště pro klienty, provozovna má bezbarierový přístup. Našimi klienty jsou mimo jiných i Vojta Mozík - reprezentant České rep. v ledním hokeji, mladí fotbalisté FK MB,taneční pár evropských soutěží Simona Tejcová a Vít Domorád,hokejisté BK Ml. Boleslav mládež,děvčata ze skupiny eirobic p. Wudyové,lékaři,podnikatelé a řada dalších společensky úspěšných lidí.

Upozorňujeme: Provozovna nespolupracuje se zdravotními pojišťovnami !!!

Kdo jsme

PaedDr. Hana Vlasáková

PaedDr. Hana Vlasáková je diplomovaná fysioterapeutka,praktikuje několik druhů masáží a je také specialistka na odstranění psychických bloků metodou EFT a metodou kvantové energie. Měří také toxické zatížení organizmu metodou Dr.Jonáše.V součastné době se věnuje problematice celkového ošetření organizmu. Vystudovala zdravotní školu a dvouletou vysokoškolskou nástavbu obor rehabilitace. Masážím a rehabilitaci se v každodenní praxi naplno věnuje 20 let. Vzdělání si postupně doplnila na odborných kurzech týkajících se např. kloubních mobilizací metodiky L.Mojžíšové, Bowenovy tlakové masáže, Dornovy a Breussovy masáže, lymfatických a meridiánových masáží. Vystudovala čtyřletý obor čínské medicíny a uvádí do praxe stále nové poznatky o masážích i rehabilitaci. Dle ankety a ohlasů klientů na portálu www.maseri.cz patří do desítky nejlepších čtyřhvězdičkových terapeutů v České republice.

Jiří Vlasák

Jiří Vlasák - maser a regenerační terapeut se zaměřením na sportovní regeneraci. Během dvanáctileté praxe získal osvědčení masér pro sportovní a rekondiční masáž dle vyhl. MŠMT č.524/2004 Sb. Také certifikát na provozování balneoterapie - termálních koupelí a zábalů, Breussovy masáže a Dornovy techniky, certifikát na masáže lávovými kameny, certifikát na ošetření posizometrickou relaxaci a uvolňování svalových blokád,k provozování čínské masáže Tuina a k ošetření šlach a svalů lymfatickými tejpy. Specializuje se na preventivní regeneraci talentovaných mladých sportovců.Nabízí preventivní rekondici a regeneraci svalů po sportovních a fyzicky náročných výkonech a inviduální péči o rekreační a talentované sportovce.Provádí také konsultace k péči o zdraví mladých sportovců.

Technické vybavení

Jsme vybaveni řadou profesionálních a v praxi osvědčených lázeňských zařízení. K dispozici máme např.:

  • - finská sauna vybavená sprchovým boxem a relaxačními lehátky pro 4 osoby
  • - profesionální celotělová vyhřívaná vana s jemnou perličkovou koupelí se zásaditou solí na odkyselení a celotělovou hydromasáží
  • - přístroje pro ohřev parafínu, lávových kamenů i rašelinových tepelných nosičů pro balneoterapii
  • - presoterapeutický přístroj Lymfoven celotělový na odstranění celulity nebo k detoxikaci organismu formou lymfatických masáží
  • - diagnostický přístroj Salvia, plus měřící sady detoxikační diagnostiky Také provádíme ošetření metodou EFT-ošetření psychického zatížení organismu- pouze na objednání!

Pokud Vám zrovna nebereme telefon, věnujeme se právě jinému klientovi. Prosíme tedy chvíli počkejte, obratem Vás budeme kontaktovat v nejbližší možné době.

TOPlist